GROUP ENERJİ FİRMA BİLGİLERİ group enerji firma bilgileri

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Deko İş Merkezi ,Alptekin sok no:6,Şerifali 34775
İstanbul
 
Tel: 0216 340 25 38-39
Fax:0216 340 25 34
Email:info@groupenerji.com
 
Ticaret Sicil No:646185
Sermayesi Tamamı Ödenmiş: 500.000 TL
Vergi Dairesi: Sarıgazi No:4110344430
BANKA :
GARANTİ BANKASI -ÜMRANİYE ŞUBESİ
YKB-ACIBADEM ŞUBESİ
İŞBANK-ACIBADEM ŞUBESİ
VAKIFLAR BANKASI-LİBADİYE ŞUBESİ
ULAŞIM
DEPO ULAŞIM

Satış Şartları-Teslimat

Satışını yaptığımız demir çelik ürünleri ve diğer yapı malzemeleri ulusal teknik standartlara uygun olarak satışa sunulmaktadır.

Satışlarımız sipariş formu esasına göre gerçekleşmektedir. Müşterinin beğendiği ürünler ilk önce teklif formu ile - ürün nitelikleri,fiyat,teslim süresi,ödeme şartları belirtilerek yazılı olarak teklif edilmekte daha sonra müşterinin dolduracağı sipariş formu sipariş formuvasıtası ile kesinleşmektedir. Arzu eden müşterilerimiz ödemelerini sipariş formunda belirtilen tutar için banka dan havale veya Eft yolu ile ; kredi kartı kullanmak isteyen müşterilerimiz firmamıza gelerek POS makinaları aracılığı ile; internet ortamından kredi kartı kullanmak isteyen müşterilerimiz Garanti Bankası Ortak Ödeme noktasından yapabilmektedirler. Bedeli ödenmeden sipariş kesinleşmez ve sevkiyatları yapılmaz.

Tartıyla satılan ürünlerin kesin hesapları tartım işlemleri bittikten sonra gerçekleşir.Tartı kiloları esastır. kesin tartı sonrası alacağı kalan müşterilerin bakiyeleri arzu ettikleri bankaya havale edilir.Elden ödeme kesinlikle yapılmaz.

Teslimat Şartları
Aksi belirtilmedikçe teslim süresi siparişin ödemeyle kesinleştiği tarihten itibaren maksimum 7 iş günüdür. Bu süreler siparişin miktarına ve cinsine gore değişebilir. Teslimat süreleri teklif formunda ayrıca bildirilir.


Gizlilik Beyanı

Group Enerji Demir Çelik firması, Internet'in kişisel ve mesleki etkinliklere yönelik ciddi bir araç olarak gerçek potansiyeline ulaşabilmesi için kişisel bilgilerin ciddi bir sorumluluk duygusuyla kullanılmasına ve korunmasına büyük önem vermektedir.

www.groupenerji.com adresini ziyaret ettiğinizde veya Garanti Bankası ortak ödeme noktasından ödeme yaptığınızda girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamaktadır.

Group Enerji, müşteri ünvanı, ödeme tutarı gibi bilgileri aldığında, bunları sadece cari hesabınıza alacak kaydetmek amacıyla kullanmaktadır. Group Enerji firması bu bilgileri hiçbir şekilde 3. kişi veya kurumlarla paylaşmaz. ve paylaşmamayı taahüt eder

 

Group Enerji Hakkında....

Group Enerji 2007 senesinde 20 yıllık bir tecrübe ve yerel-uluslararası pazar bilgisinin sonucunda Demir Çelik ,İnşaat Malzemeleri, Enerji sektörlerinde faaliyet göstermek üzere Ömer Feyzoğlu tarafından kurulmuştur.

İnşaatlarda kullanılan Plywood,Nervürlü İnşaat demiri, Çelik Hasır, Demir çelik , kaba yapı inşaat malzemelerini son kullanıcıya teknik destek beraberinde ve internet teknolojilerini malzeme dağıtım ağında kullanarak ekonomik olarak sunmayı hedeflemektedir.

Bununla beraber Araştırma ve geliştirme bölümünde yeni ürünler tasarlayarak bunların üretimini gerçekleştiriyoruz. Yeni patenti alınmış ürünlerimiz beton çit direkleri hazır etriyeleri ve vakum kurutma makinalarıdır.

Bünyemizde makina ve inşaat mühendisleri çalışmaktadır. Demir fiyatları ve demir fiyat endeksi iktisatçılarımız tarafından hazırlanmaktadır.KOMPOZİT AHŞAP DECK

TRAPEZ SAC FİYATLARI